Wydarzenia

Wydarzenia Lewiatana

Lewiatan posiada szeroką ofertę szkoleń, konferencji, seminariów, webinarów. Dają one dostęp do wiedzy, pozwalają rozwijać debatę publiczną, budować relacje biznesowe, prezentować oferty firm członkowskich itd. Zapraszamy do udziału w wydarzeniach Lewiatana oraz do współpracy przy ich organizacji.

e-Akademia Lewiatana

e-Akademia Lewiatana

Oferta Akademii Lewiatana to szkolenia, warsztaty i spotkania w formie stacjonarnej oraz webinariów. Tematy spotkań dotyczą m.in. prawa pracy, podatków, ochrony danych osobowych, a także nowoczesnych technologii, cyberbezpieczeństwa oraz wielu innych kompetencji biznesowych, zawodowych i osobistych.

Dowiedz się więcej o e-Akademii Lewiatana
Konferencja Praca 4.0

Konferencja Praca 4.0

Konferencja Praca 4.0 powstała, aby dostarczyć wiedzy o bieżących i planowanych zmianach legislacyjnych, praktycznych rozwiązaniach dla działów HR oraz do dyskusji, wymiany doświadczeń i wzajemnej inspiracji pomiędzy uczestnikami. Jest kierowana do osób zarządzających firmami, szefów działów HR oraz pracowników odpowiedzialnych bezpośrednio za sprawy kadrowo-płacowe oraz rekrutację. Pierwszy dzień konferencji, otwarty dla wszystkich zainteresowanych, poświęcamy na dyskusje z udziałem przedstawicieli administracji. Drugiego dnia organizujemy odpłatne warsztaty w kilku ścieżkach tematycznych.

Dowiedz się więcej o konferencji
Kongres Podatkowy

Kongres Podatkowy

Kongres Rady Podatkowej Lewiatana to trzydniowe forum dyskusyjne na temat prawa podatkowego. Jest ona okazją do rozmowy z przedstawicielami Ministerstwa Finansów, ekspertami i przedsiębiorcami, na temat zmieniającego się otoczenie prawno-podatkowego, podsumowania zmian legislacyjnych oraz formułowania postulatów reformy systemu podatkowego.

Dowiedz się więcej o kongresie
Europejskie Forum Nowych Idei

Europejskie Forum Nowych Idei

Europejskie Forum Nowych Idei to jedna z największych w tej części kontynentu konferencji, poświęcona globalnym trendom, nowym ideom oraz przyszłości Europy. Rozmawiamy pod hasłem #CoBędzieJutro. Forum co roku gromadzi ponad tysiąc uczestników – przedstawicieli świata biznesu, nauki, kultury oraz administracji zarówno polskiej, jak i europejskiej.

Dowiedz się więcej o EFNI

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń lub napisz.

Sabina Nonas
Dyrektorka Departamentu Wydarzeń

snonas@lewiatan.org
tel. 601 819 819