Wydarzenia

Wydarzenia Lewiatana

Lewiatan posiada szeroką ofertę szkoleń, konferencji, seminariów, webinarów. Dają one dostęp do wiedzy, pozwalają rozwijać debatę publiczną, budować relacje biznesowe, prezentować oferty firm członkowskich itd.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniach Lewiatana oraz do współpracy przy ich organizacji.

KALENDARZ WYDARZEŃ 2024

Akademia Lewiatana

Akademia Lewiatana

Oferta Akademii Lewiatana to szkolenia, warsztaty i spotkania w formie stacjonarnej oraz webinariów. Tematy spotkań dotyczą m.in. prawa pracy, podatków, ochrony danych osobowych, a także nowoczesnych technologii, cyberbezpieczeństwa oraz wielu innych kompetencji biznesowych, zawodowych i osobistych.

Dowiedz się więcej o Akademii Lewiatana
Kongres

Kongres "Praca 4.0"

Konferencja Praca 4.0 powstała, aby dostarczyć wiedzy o bieżących i planowanych zmianach legislacyjnych, praktycznych rozwiązaniach dla działów HR oraz do dyskusji, wymiany doświadczeń i wzajemnej inspiracji pomiędzy uczestnikami. Jest kierowana do osób zarządzających firmami, szefów działów HR oraz pracowników odpowiedzialnych bezpośrednio za sprawy kadrowo-płacowe oraz rekrutację. Pierwszy dzień konferencji, otwarty dla wszystkich zainteresowanych, poświęcamy na dyskusje z udziałem przedstawicieli administracji. Drugiego dnia organizujemy odpłatne warsztaty w kilku ścieżkach tematycznych.

Dowiedz się więcej o konferencji
Kongres Rady Podatkowej

Kongres Rady Podatkowej

Kongres Podatkowy Lewiatana to dwudniowe forum dyskusyjne na temat prawa podatkowego. Jest okazją do rozmowy z przedstawicielami Ministerstwa Finansów, ekspertami i przedsiębiorcami, na temat zmieniającego się otoczenia prawno-podatkowego, podsumowania zmian legislacyjnych oraz formułowania postulatów reformy systemu podatkowego.

Dowiedz się więcej o kongresie
Europejskie Forum Nowych Idei

Europejskie Forum Nowych Idei

Europejskie Forum Nowych Idei to jedna z największych w tej części kontynentu konferencji, poświęcona globalnym trendom, nowym ideom oraz przyszłości Europy. Rozmawiamy pod hasłem #CoBędzieJutro. Forum co roku gromadzi ponad tysiąc uczestników – przedstawicieli świata biznesu, nauki, kultury oraz administracji zarówno polskiej, jak i europejskiej.

Dowiedz się więcej o EFNI
EFNI Talks

EFNI Talks

Założeniem EFNI Talks jest organizowanie jednodniowych wydarzeń w studiu telewizyjnym, transmitowanych online, i nawiązujących do flagowego EFNI. Tematyką spotkań – zazwyczaj w formie panelu – są bieżące wydarzenia w kraju i na świecie, i ich wpływ na warunki prowadzenia biznesu, jakość przedsiębiorczości, nowe potrzeby i wyzwania społeczno-polityczne oraz umacniające się trendy. To również format, dzięki któremu EFNI żyje w świadomości odbiorców przez cały rok.

Zobacz relację ze spotkania EFNI Talks
Konferencja e-commerce

Konferencja e-commerce

Coroczna konferencja dotycząca handlu w sieci. Odbywa się w modelu łączonym – spotkania stacjonarnego i warsztatów online. Uczestnicy rozmawiają na tematy związane z rynkiem e-commerce – jak się zmienia i dokąd zmierza, przed jakimi wyzwaniami stoją obecnie firmy B2C i co czeka je w najbliższym czasie. Wymieniają też doświadczenia i opinie w kwestiach  płatności odroczonych, e-commerce jako platformy służącej ekspansji na rynki zagraniczne, a także środowiskowej odpowiedzialności biznesu zaangażowanego w e-handel oraz nowych wymagań konsumentów wobec sklepów działających online.

Zobacz relację z konferencji w 2023 roku
Konferencja „Własność intelektualna

Konferencja „Własność intelektualna"

Konferencja związana z problematyką szeroko rozumianego obszaru prawa własności intelektualnej. Uczestnicy podczas dyskusji poruszają kwestie zabezpieczania potencjału i kapitału intelektualnego firm. Tematyka konferencji jest też powiązana z innowacjami i ochroną patentów we współczesnym świecie.

Dowiedz się więcej o konferencji
Konferencja „Konsument w zrównoważonym świecie”

Konferencja „Konsument w zrównoważonym świecie”

Konferencja odbywa się w modelu łączonym – spotkania stacjonarnego i warsztatów online. Tematyka skupiona jest wokół postaw konsumenckich w kontekście zrównoważonego rozwoju. Transparentność i raportowanie pozafinansowe, wymagania wobec marki stawiane przez konsumenta nowej generacji, w jaki sposób zmienią się usługi i produkty w gospodarce obiegu zamkniętego – to problemy poruszane przez uczestników konferencji.

Zobacz relację z konferencji w 2023 roku
Forum Wierzytelności

Forum Wierzytelności

Konferencja w całości jest poświęcona różnorodnym aspektom rynku wierzytelności. To znakomita okazja, aby w otwartej dyskusji ocenić stan obecny oraz perspektywy rozwoju tego obszaru gospodarki.

Dowiedz się więcej o konferencji

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń lub napisz.

Sabina Nonas
Dyrektorka Departamentu Wydarzeń

snonas@lewiatan.org
tel. 601 819 819