Bilety na EFNI 2024 już dostępne – kup wejściówkę i bądź z nami w Sopocie
29 stycznia 2024

Bilety na EFNI 2024 już dostępne – kup wejściówkę i bądź z nami w Sopocie

Ruszyła sprzedaż wejściówek na Europejskie Forum Nowych Idei 2024. Można już zarezerwować miejsce, zapraszamy! Tegoroczne EFNI odbędzie się w Sopocie od 16 do 18 października.

Przygotowania do EFNI rozpoczęte, mamy dla Państwa propozycję – bilety early bird w atrakcyjnej cenie 3500 zł dostępne są do końca marca. Zachęcamy do rejestracji tutaj.

Europejskie Forum Nowych Idei już po raz 13.

Trzynasta edycja EFNI ruszy w tym roku 16 października i potrwa 3 dni, do 18 października 2024. To jedna z największych w tej części kontynentu konferencja poświęcona globalnym trendom, nowym ideom i przyszłości Europy. Konfederacja Lewiatan wraz z partnerami będzie gościć Państwa jak zwykle w Sopocie.

Zachęcamy do śledzenia strony efni.pl oraz social mediów, gdzie będziemy publikować zapowiedzi wydarzeń związanych z EFNI.

Nasza doroczna impreza już coraz bliżej, zapraszamy zarówno stałych bywalców, jak i nowych gości, którzy jeszcze u nas nie byli.

Znowu porozmawiamy o tym, #CoBędzieJutro

Jak co roku na kluczowe pytanie #CoBędzieJutro spróbują odpowiedzieć wybitni ekonomiści, politycy, liderzy biznesu i naukowcy podczas kilkudziesięciu debat, paneli, spotkań otwartych i rozmów.

Europejskie Forum Nowych Idei organizowane jest od 2011 roku przez Konfederację Lewiatan przy współudziale BusinessEurope oraz miasta Sopot. Uczestnicy Forum szczególnie cenią networking i wysoki poziom merytoryczny i organizacyjny wydarzenia – czyli wiedzę i dużą dawkę inspiracji.

Rejestracja tutaj

Zapraszamy!