Prowadzenie mediacji cywilnych i gospodarczych – szkolenie z certyfikatem
29 lutego 2024

Prowadzenie mediacji cywilnych i gospodarczych – szkolenie z certyfikatem

Centrum Mediacji Lewiatan organizuje szkolenie „Prowadzenie mediacji cywilnych i gospodarczych” z certyfikatem ZSK: Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych.

Coraz więcej osób, w tym inni radcowie prawni, radczynie prawne i adwokaci, adwokatki zdobywają kompetencje mediatorów i mediatorek cywilnych i gospodarczych. Zapraszamy osoby, które chcą zdobyć nowe kwalifikacje.

100-godzinne szkolenie przygotowane jest zgodnie z najnowszymi standardami szkolenia mediatorów Społecznej Rady ds. ADR przy ministrze sprawiedliwości, w oparciu o wytyczne CEPEJ (CEPEJ Guidelines on Designing and Monitoring Mediation Training Schemes). Adresowane jest do wszystkich, którzy chcieliby uzyskać nowe kompetencje zawodowe.

Szkolenie kończy walidacja ZSK (Zintegrowany System Kwalifikacji) kwalifikacji: „Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych”. Kwalifikacja, która jest uznawana w UE.

Odbędzie się w formie 4 zjazdów weekendowych, które rozpoczynają się 5 kwietnia br. i trwają do 9 czerwca br.

  • Kandydat/kandydatka dokonuje REJESTRACJI w IKONGRESIE i potwierdza przez to, że przeczytał Kartę Zgłoszeniową.
  • Rejestracja i płatność faktury proforma stanowią jednocześnie potwierdzenie zawarcia Umowy o przeprowadzenie szkolenia.

Dlaczego warto być certyfikowanym mediatorem/mediatorką? Bo certyfikat wydany przez Instytucję Certyfikującą to potwierdzenie kwalifikacji i gwarancja jakości, której szukają klienci.

Pierwszą edycję uważamy za udaną, o czym świadczą m.in. wypowiedzi uczestników na LinkedIn:

„Dziękuję Centrum Mediacji Lewiatan, w tym przede wszystkim znakomitym prowadzącym, za świetnie przeprowadzone 100-stu godzinne szkolenie z mediacji cywilnych i gospodarczych!”.

„Szkolenie w sposób idealny łączyło wiedzę teoretyczną, wprowadzającą w świat mediacji, ale także część praktyczną, przepełnioną konkretnymi wskazówkami oraz tym, co osobiście zapamiętam najbardziej, symulacjami mediacji, gdzie każdy z uczestników miał możliwość wcielenia się w rolę mediatora”.

„Świetne szkolenie, fantastyczni wykładowcy i trenerzy, bardzo dogodna formuła i doskonała organizacja #KonfederacjaLewiatan. Dla prawników i nieprawników – ciekawa szansa na poszerzenie horyzontów a (dla niektórych) także perspektyw zawodowych. Z dużą satysfakcją – polecam!”.

Terminy:

4 zjazdy po 3 dni – piątek i sobota stacjonarnie i jeden (niedziela) online w dniach:

  • I Zjazd – 5-7.04.
  • II Zjazd – 19-21.04.
  • III Zjazd – 17-19.05.
  • IV Zjazd – 7- 9.06.

Terminy walidacji 17,18.06.2024 r.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu? Głównym celem szkolenia jest przygotowanie kandydatów i kandydatek do wykonywania zawodu mediatora. Ponadto szkolenie będzie poprowadzone przez znakomitych trenerów z ogromnym doświadczeniem oraz umiejętnością dzielenia się wiedzą:

Grażyna Górska, trenerka ze wspaniałą umiejętnością dzielenia się swoją wiedzą, wprowadzi w arkana warsztatu stosowania parafrazy i innych narzędzi komunikacji interpersonalnej.

Agnieszka Siedlecka-Andrychowicz m.in. wprowadzi w terminologię negocjacji, zajmie się omówieniem zasad mediacji, a także obowiązującymi zasadami etyki mediatora.

Mec. Małgorzata Roszkowska jako wykładowczyni studiów podyplomowych z zakresu mediacji na UJ wprowadzi i ugruntuje wiedzę z obszaru mediacji online, wprowadzi w tajniki techniki w mediacji stacjonarnej a mediacji prowadzonej online.

Dr Tomasz Cyrol trener i wykładowca podczas wielu szkoleń poprowadzi symulacji mediacji zgodnie z wymogami ZSK.

Dr Tomasz Antoszek – trener i psycholog biznesu, prawnik, który wie, jak przekazywać wiedzę i robi to z wielką przyjemnością – usystematyzuje wiedzę z zakresu prawa cywilnego, przygotowywania dokumentów mediatora i przeprowadzi próbny test egzaminacyjny.

Mec. Cezary Rogula (tbc) mediator, trener z ogromnym praktycznym doświadczeniem poprowadzi zajęcia m.in. przygotowujące do walidacji, powtórzy zagadnienia z obszaru prawa cywilnego i przepisów dot. mediacji, a także odpowie na wszelkie Twoje pytania i wątpliwości.

Nie czekaj – zapisz się na szkolenie dla początkujących mediatorów przygotowujące do walidacji i zdobądź certyfikat ZSK „Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych”.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Pracujemy w kameralnych grupach. Dlatego prosimy o niezwłoczne potwierdzenie udziału tutaj.

Na adres email prześlemy wszystkie wymagane dokumenty. Na wszelkie pytania odpowiemy poprzez kontakt: rejestracja@cammediacje.pl. Napisz do nas i zostaw swój numer telefonu.