Rusza rejestracja wydarzeń w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości
28 września 2021

Rusza rejestracja wydarzeń w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

8 listopada rozpocznie się 14. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości – największego wydarzenia w Polsce promującego świadomy rozwój i aktywną przedsiębiorczą postawę w każdej sferze życia. W tym roku hasło przewodnie to „Biznes jutra”. Partnerem wydarzenia jest Konfederacja Lewiatan.

Organizatorzy mogą już rejestrować wydarzenia, które chcą przeprowadzić w ramach Tygodnia Przedsiębiorczości. Podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, który w tym roku odbywa się między 8 a 14 listopada, przeprowadzone zostaną wydarzenia na terenie całego kraju, zarówno w małych, jak i dużych miejscowościach. Będą to m.in. warsztaty z zakresu umiejętności miękkich, szkolenia z różnych aspektów przedsiębiorczości czy inspirujące spotkania z ludźmi sukcesu.


Wydarzenia można znaleźć pod adresem: www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl/wydarzenia/. Na stronie www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl można również zarejestrować własne wydarzenie, do czego gorąco zachęcamy!

– Co roku w wydarzeniach biorą udział tysiące osób, które chcą się rozwijać w różnorodnych obszarach swojego życia. Umożliwiamy im to oferując wydarzenia w całej Polsce. W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, z uwagi na pandemię większość z nich odbędzie się online. Uważamy to za sukces, że pomimo niepewnej sytuacji epidemiologicznej nie przerwaliśmy organizacji ŚTP – mówi Agata Kochalska-Leś, prezeska Fundacji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, organizującej Tydzień w Polsce.

Co roku Światowy Tydzień Przedsiębiorczości organizowany jest pod innym hasłem. Tym razem jest to Biznes jutra. – Po poprzedniej edycji, której przebieg i tematyka była zdominowana przez pandemię, chcemy pomyśleć o przyszłości. Jak obecna sytuacja wpłynie na biznes i przedsiębiorczość w perspektywie długoterminowej? Między innymi o tym rozmawiać będziemy już w listopadzie – mówi Dominika Nakielska, wiceprezeska Fundacji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Już teraz widzimy, że w biznesie jutra będą dominować pewne trendy. – Chodzi na przykład o zagadnienia środowiskowe i klimatyczne czy społeczną odpowiedzialność przedsiębiorstw. Coraz częściej mówi się też o różnorodności w miejscu pracy – np. tej kulturowej. Będziemy o tym mówić z przedstawicielami różnych branż i grup społecznych, co da nam możliwość poznania różnych perspektyw – podsumowuje Daria Wappa, wiceprezeska Fundacji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości jest organizowany od 2008 roku, w 170 krajach świata, zrzesza tysiące partnerów organizujących wydarzenia dla milionów uczestników. Polska jest jednym z liderów tego światowego ruchu. W 2020 roku w ŚTP włączyło się ponad 250 partnerów, którzy zorganizowali w sumie 610 wydarzeń, w których wzięło udział ponad 28 tys. uczestników.

Kontakt: kontakt@tydzienprzedsiebiorczosci.pl | Oficjalna strona: www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl
Konfederacja Lewiatan