Stwórzmy mapę źródeł wiedzy – weź udział w badaniu Insight Map
20 sierpnia 2021

Stwórzmy mapę źródeł wiedzy – weź udział w badaniu Insight Map

W imieniu Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii zapraszamy do udziału w badaniu Insight Map. Jeśli w swojej pracy korzystasz z wiedzy o rynku, konsumentach i społeczeństwie prosimy podziel się swoją opinią na temat wykorzystywanych przez Ciebie źródeł informacji oraz ich przydatności w podejmowaniu decyzji biznesowych czy wnioskowaniu o poglądach Polek i Polaków. Jesteśmy także ciekawi jakie są Twoje oczekiwania, potrzeby i opinie na temat firm, które takich danych dostarczają.

Rezultatem badania Insight Map będzie raport przedstawiający źródła wiedzy i danych o rynku, konsumentach i społeczeństwie, elementy ważne przy wyborze dostawców danych oraz ocenę współpracy.
Twoje odpowiedzi na zadawane pytania będą w pełni poufne, a wypełnienie ankiety zajmie ok 15 minut. UWAGA! do badania Insight Map zapraszamy wyłącznie odbiorców wiedzy o rynku, konsumentach i społeczeństwie. Ponieważ w projekt jest zaangażowanych wielu partnerów, przepraszamy jeśli dostałaś/dostałeś już to zaproszenie z innego źródła. Ankietę można wypełnić tylko raz.

WEŹ UDZIAŁ W BADANIU

Dlaczego warto wziąć udział w badaniu?
1. Tworzysz Insight Map
Bierzesz udział w unikatowym badaniu mapującym źródła wiedzy o rynku, konsumentach i społeczeństwie. Badanie zostało tak pomyślane, by jego wyniki były pomocne w Twojej codziennej pracy.

2. Dostajesz raport badawczy
Otrzymasz od nas raport z badania Insight Map, prezentujący źródła wiedzy o rynku, konsumentach i społeczeństwie oraz wizerunek firm tę wiedzę dostarczających.

3. Książka – Badanie rynku. Jak zrozumieć konsumenta, limitowane wydanie tzw. biblii badań by PWN & PTBRiO
Wśród uczestników badania rozlosujemy limitowane wydanie 700 stronicowego przewodnika w twardej oprawie, porządkującego aktualną wiedzę o badaniach rynku.

4. PTBRiO Pack x 5: Zapalniki zmian + notatnik + kalambury badawcze
Wśród uczestników badania rozlosujemy pięć PTBRIO Packów, a w każdym z nich książka – Zapalniki zmian. Jak projektować zachowania za pomocą ekonomii behawioralnej, autorstwa Agaty Romaniuk; bijący od lat rekordy popularności notatnik PTBRiO oraz bawiąco-uczące Kalambury Badawcze PTBRiO.

5. Nielimitowany dostęp do TOP 10 INSIGHTS 20/21 – kanału VOD z dziesięcioma najlepszymi wystąpieniami naszych eventów badawczych minionych 12 miesięcy
Każdy uczestnik badania otrzyma dostęp do 10 najlepszych wystąpień branżowych. Ponad 3 godziny specjalistycznej wiedzy crème de la crème m.in. od Natalii Hatalskiej, Dariusza Maciołka, Jacka Wasilewskiego, Agnieszki Kwaśniewskiej i wielu innych.

Konfederacja Lewiatan