Sześć firm dołączyło do Lewiatana
20 lipca 2021

Sześć firm dołączyło do Lewiatana

Human Partner, Euroimpex SA, PRODATA, ClickMeeting, Learnetic SA, Promethean przystąpili do Konfederacji Lewiatan. To firmy technologiczno-edukacyjne, które zajmują się dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań oraz sprzętu IT dla edukacji na polskim rynku.

– Dynamiczne zmiany w gospodarce sprawiają, że rośnie znaczenie kompetencji cyfrowych, a wysokiej jakości, nowoczesne rozwiązania w edukacji są kluczem do ich rozwoju – zarówno na etapie szkolnym, jak i wśród pracujących dorosłych. Będziemy wzmacniać ekspertyzę naszej organizacji, by lepiej reprezentować interesy firm i pobudzać zmiany systemowe w tym obszarze – mówi Grzegorz Baczewski, dyrektor generalny Konfederacji Lewiatan.

Human Partner – ogólnopolska firma szkoleniowo-doradcza, która świadczy usługi rozwojowe wykorzystując narzędzia z obszaru edtechu, m.in. immersive learning (VR), czy microlearning. Jako jedna z pierwszych w Polsce stworzyła symulacje oparte o technologię VR oraz elementy grywalizacji, rozwijające kompetencje menedżerskie. W 2018 r. Human Partner zdobyła nagrodę Komisji Europejskiej „VET Excellence Awards 2018″ w kategorii „Training at Work”.

 

Euroimpex SA jest producentem oprogramowania Documaster dla firm, administracji i edukacji oraz dystrybutorem urządzeń biurowych, deweloperem i partnerem technologicznym największych światowych koncernów technologicznych: Ricoh, Nashuatec, HP, Brother, Epson, Sharp, Acer, Canon, Lexmark, Microsoft.

PRODATA wdraża kompleksowe rozwiązania informatyczne, świadczy usługi projektowe, doradcze, a także opiekę po wdrożeniu. Setki firm i organizacji publicznych w Polsce zaopatruje w sprzęt komputerowy i oprogramowanie, produkty sieciowe, rozwiązania terminalowe i związane z wirtualizacją środowiska IT, usługi chmurowe, usługi outsourcingowe, wdrożenia systemów ERP. Posiada szeroką ofertę rozwiązań dla placówek edukacyjnych.

ClickMeeting to polskie kompleksowe rozwiązanie do webinarów, wideokonferencji oraz spotkań online. Od lat wspieramy efektywną, interaktywną współpracę ClickMeeting i dzielenie się wiedzą. Narzędzie nie wymaga instalacji, wystarczy jedynie przeglądarka oraz dostęp do Internetu.

 

Learnetic SA to firma z Gdańska, która od ponad 10 lat tworzy innowacyjne rozwiązania dla szkolnictwa oraz wydawców edukacyjnych. Narzędzia, technologie i materiały edukacyjne stworzone przez Learnetic znalazły uznanie już w przeszło 60% szkół w Polsce oraz w ponad 30 krajach na całym świecie.

 

Promethean od 25 lat wspiera edukację na całym świecie. W 100% skupiony na tworzeniu rozwiązań interaktywnych, wspomaga codzienną pracę nauczycieli. Dzięki wieloletniej obecności w Polsce wyposażył ponad 10 000 klas lekcyjnych. Dostarcza tablice, monitory i programy interaktywne do tworzenia lekcji.

Konfederacja Lewiatan