17 Gliwickie Targi EXPOBUD

Termin
10/09/2022 - 11/09/2022
Rejestracja
Zarejestruj się

Już po raz 17 spotkamy się w Gliwicach podczas Targów EXPOBUD. Obok tematów związanych z budownictwem i wyposażeniem wnętrz w tym roku znajdą Państwo również ofertę deweloperów oraz firm zajmujących się odnawialnymi źródłami energii w panelu Śląskie Energooszczędne 4 kąty.

Targi w Gliwicach to branżowe wydarzenie skupiające w jednym miejscu i czasie ofertę  firm
z  powiatu gliwickiego, ze Śląska oraz innych rejonów Polski.  Tegoroczna oferta będzie tak różnorodna, że każdy kto buduje lub chce kupić dom, mieszkanie, znajdzie odpowiednią ofertę lub produkty dla siebie. A ponadto  fachowe porady przedstawicieli firm, możliwość zobaczenia produktu dają możliwość podjęcia dobrych decyzji, a także skorzystania z rabatów, jakie będą oferować wystawcy.

Od kilku już edycji targi to nie tylko wystawa i prezentacja produktów, to także duża dawka wiedzy
z zakresu budownictwa, instalacji i wnętrz. A dzięki prelekcjom przygotowanym przez naszych wystawców i partnerów,  zwiedzający będą mogli poznać wiele ciekawych tematów, m.in. jak nie kupić „bubla”, czy jak prawidłowo wykonać taras.

Na dzieci, które przyjdą wraz z Rodzicami, będzie czekać Klub Flojamo. Tutaj pod okiem animatorów będą mogły rozwijać swoje umiejętności, budując domki z materiałów recyklingowych,  spróbować swoich zdolności na kreatywnym placu budowy przy wykorzystaniu dużych klocków konstrukcyjnych „Mały Cieśla”.

A ponadto konkursy dla wystawców. Po raz kolejny wybierzemy najlepsze produkty prezentowane na targach oraz wręczymy nagrody za najlepszą aranżację stoiska.

Serdecznie zapraszamy – zaplanuj  weekend razem z nami 10-11.09.2022 r., Arena Gliwice, wstęp wolny.

Miasto Gliwice – zaprasza.