Akademickie Mistrzostwa Menedżerskie – patronat Lewiatana

Termin
05/04/2023

Akademickie Mistrzostwa Menedżerskie to praktyczny konkurs biznesowy dla studentów z całej Polski. Uczestnicy Konkursu, w 3-osobowych Zespołach, wcielą się w role współwłaścicieli wirtualnych przedsiębiorstw i będą podejmować realistyczne decyzje biznesowe. Organizatorem jest firma Revas, a rozgrywka będzie oparta o Branżowe Symulacje Biznesowe. Udział w Konkursie jest darmowy.

Rekrutacja trwa do 5 kwietnia.

W trwającej 5 tygodni rozgrywce eliminacyjnej online, Uczestnicy będą decydować m.in. o ofercie swojej firmy, strategii sprzedaży, zatrudnieniu czy marketingu. Po każdej rundzie dokonają analizy swoich decyzji, spróbują wyciągać wnioski i poprawiać wyniki. Wszystko po to, by być wśród 9 najlepszych Zespołów, które przejdą do ścisłego finału. Rozgrywka finałowa odbędzie się stacjonarnie w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego. Dla najlepszych Zespołów i ich Opiekunów przewidziano wartościowe nagrody!

Konfederacja Lewiatan objęła patronat nad wydarzeniem.

Mistrzostwa podzielone są na kilka etapów:

  • rekrutacja (6 marca – 5 kwietnia)
  • rozgrywka eliminacyjna online (17 kwietnia – 21 maja)
  • stacjonarny finał w Krakowskim Parku Technologicznym (14 czerwca)

Szczegółowy harmonogram konkursu można znaleźć na https://bit.ly/AkademickieMistrzostwaMenedzerskie.

Rejestracja do konkursu

Każda uczelnia może zgłosić 1 Zespół Podstawowy oraz 1 Zespół Rezerwowy z każdego Wydziału. Maksymalnie z jednej uczelni można zgłosić 3 Zespoły Podstawowe i 3 Zespoły Rezerwowe. Jeśli uczelnia nie posiada Wydziałów może zgłosić 1 Zespół Podstawowy i 1 Zespół Rezerwowy. Każdy zespół musi mieć innego Opiekuna. W pierwszej kolejności rekrutowane są Zespoły Podstawowe. W przypadku niewypełnienia listy zgłoszeń przez Zespoły Podstawowe, w dalszej kolejności rekrutowane są Zespoły Rezerwowe.

Zgłoszenia Zespołu do konkursu dokonuje wykładowca/nauczyciel akademicki (Opiekun) poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie https://bit.ly/AkademickieMistrzostwaMenedzerskie.