Dni uczenia się dorosłych 2024

Termin
14/09/2024 - 21/09/2024
Rejestracja
Zarejestruj się

V edycja kampanii społecznej „Dni uczenia się dorosłych”

prowadzona będzie w całej Polsce w dniach 14 – 21 września 2024 r.

Konfederacja Lewiatan jest Promotorem Kampanii. Organizatorem jest Polska Izba Firm Szkoleniowych. Tegoroczna edycja kampanii odbywa się pod patronatem honorowym Minister Edukacji.

Kampania jest inicjatywą środowisk zajmujących się wspieraniem uczenia się przez całe życie, poza systemem edukacji formalnej, jej celem jest zwiększenie aktywności edukacyjnej osób dorosłych, przede wszystkim poprzez uświadomienie im znaczenia uczenia się – jako uczestników rynku pracy, ale także w innych aspektach życia.

Uczymy się w różnorodności – to hasło przewodnie kampanii 2024. Kampania jest budowana i wspierana przez grono instytucji i organizacji, które zobowiązały się do działań promocyjnych „Dni”. Dzięki temu kampania promocyjna będzie szeroka i będzie miała dużą rozpoznawalność.

Zaangażowanie w „Dni” pomoże w promocji i budowaniu pozytywnego wizerunku Twojej firmy, organizacji, instytucji – jako aktywnie włączającej się w promowanie uczenia się i rozwoju, a to przełoży się na szerokie grono kontaktów, partnerów czy nowych klientów. Jeżeli nie działasz biznesowo, może zwiększyć rozpoznawalność Twojej działalności, wspomóc realizowane przez Ciebie cele, pozyskać więcej zwolenników.

Więcej informacji

Weź udział i stań się partnerem