Dzień Rozwoju Biznesu w Konfederacji Lewiatan

Termin
20/10/2022
Godzina
10:00
Rejestracja
Zarejestruj się

Zapraszamy do udziału w pierwszym Dniu Rozwoju Biznesu organizowanym przez Konfederację Lewiatan. Wydarzenie odbędzie się 20 października w godz. 10-14 w siedzibie Lewiatana w Warszawie.

Dzień Rozwoju Biznesu to nowy format spotkań na żywo, który chcemy zaproponować firmom zrzeszonym w naszej organizacji. Jego celem jest umożliwienie kontaktu pomiędzy największymi firmami członkowskimi, które poszukują kontrahentów oferujących określone usługi lub produkty. Podczas wydarzenia zaprosimy uczestników do krótkich prezentacji –  będą mieli możliwość przedstawić swoje usługi i nawiązać nowe kontakty.

Do dziś udział w wydarzeniu potwierdziły już Bp Europa SE Spółka Europejska Oddział W Polsce, Ikea Retail Sp. z o.o., Wielton S.A., RWE Renewables Poland Sp. z o.o., Volkswagen Poznań Sp. z o.o., CANAL+ Polska S.A.

Firmy zainteresowane udziałem, prosimy o zarejestrowanie się najpóźniej do 18 października 2022 – link do rejestracji https://online.ikongres.pl/conference/dzien_rozwoju_biznesu

Koszt udziału w wydarzeniu wynosi 100 zł netto.

W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu z Bartoszem Konopackim, Menedżerem ds. Kluczowych Relacji bkonopacki@lewiatan.org