Konferencja „AI & MEDTECH CEE” i raport „Top Disruptors in Healthcare 2023” – patronat Lewiatana

Termin
06/06/2023
Rejestracja
Zarejestruj się

Polska Federacja Szpitali, Koalicja AI w Zdrowiu oraz zespół ekspertów wZdrowiu zapraszają na konferencję „AI & MEDTECH CEE”, która odbędzie się 6 czerwca w Warszawie.

Konferencja jest otwarta i bezpłatna dla wszystkich zainteresowanych uczestnictwem i zgłębienia tematyki sztucznej inteligencji oraz innowacji w sektorze ochrony zdrowia. To pierwsze na tak dużą skalę w Europie środkowo-wschodniej wydarzenie dedykowane sztucznej inteligencji i innowacjom w zdrowiu. Wydarzenie jest odpowiedzią na zataczające coraz szersze kręgi zmiany technologiczne w obszarze AI, które mają również transformacyjny wpływ na system ochrony zdrowia, rozwój badań naukowych i opiekę nad pacjentem.

Podczas wydarzenia odbędzie prezentacja Raportu „Top Disruptors in Healthcare 2023”. Raport  to jedyny w Polsce ustrukturyzowany, szczegółowy opis polskich startupów medycznych pokrywający dużą część innowacyjnego rynku w Polsce. W tym roku w Raporcie wezmą udział również startupy z regionu CEE. Celem raportu jest zwiększenie dostępu do informacji na temat rynku startupów i innowacji medycznych. W Raporcie znajdą się także istotne dane statystyczne na temat rynku startupów, które zwiększą ogólną wiedzę o potencjalnych rozwiązaniach w dziedzinie ochrony zdrowia.

Konfederacja Lewiatan objęła patronat nad konferencją i raportem.