Konferencja AI<>BA – patronat Lewiatana

Termin
25/10/2023
Rejestracja
Zarejestruj się

Jak narzędzia oparte na sztucznej inteligencji zmieniają dzisiejszy biznes? W jaki sposób AI może zoptymalizować codzienne procesy? Czy sztuczna inteligencja uatrakcyjni ofertę biznesową firmy?
To tylko kilka pytań, na które będzie można znaleźć odpowiedź już 25 października podczas

Konferencji AI<>BA

organizowanej w Muzeum Śląskim w Katowicach przez Silesian Startup Foundation oraz co.brick.

Konfederacja Lewiatan jest patronem konferencji.

Konferencja AI<>BA to wydarzenie, którego celem jest połączenie dwóch światów: nowej technologii napędzanej narzędziami wyposażonymi w algorytmy sztucznej inteligencji oraz biznesu.

Wydarzenie ma przede wszystkim przedstawić praktyczne zastosowanie narzędzi opartych na sztucznej inteligencji w biznesie.

Głównym celem konferencji jest zwrócenie uwagi świata biznesu na narzędzia oparte na sztucznej inteligencji, które w tym momencie rozwijają się w szybkim tempie.

Organizatorzy chcą pokazać, że AI może wygenerować większe korzyści zarówno wewnątrz firmy poprzez optymalizację codziennych zadań pracowników, jak i zewnętrznie poprzez uatrakcyjnienie oferty dla klientów. Program konferencji przygotowaliśmy z myślą o przedsiębiorcach, właścicielach biznesów z tradycyjnych sektorów oraz osób odpowiedzialnych za rozwój firm w sektorze MŚP, którzy interesują się najnowszymi trendami technologicznymi i szukają odpowiedzi na nurtujące ich pytania o koszty i korzyści związane z transformacja cyfrową i adaptacją narzędzi AI – wyjaśnia Kuba Nagórski, prezes Silesian Startup Foundation oraz pomysłodawca konferencji.

Agenda konferencji AI<>BA jest wypełniona prelekcjami praktyków biznesu oraz osób, które na co dzień zajmują się rozwijaniem produktów opartych na sztucznej inteligencji. Co więcej, wydarzenie ma charakter międzynarodowy. Prelegentami będą m.in Jaimie Freeman i Talene Bilazar odpowiedzialne za rozwój produktów opartych na sztucznej inteligencji w WhatsAppie, Fabian Strunden kierujący działem rozwoju produktu w Miro czy Petr Hunka z czeskiej firmy Keboola analizujący dane i optymalizując działania operacyjne.

Konferencja AI<>BA odbędzie się 25 października w Muzeum Śląskim w Katowicach oraz online.

Szczegóły wydarzenia i bilety są dostępne tutaj.

UWAGA! Dla członków Lewiatana mamy kod uprawniający do 50% zniżki na bilety offline i online aibaefni50.

Organizatorami wydarzenia są Silesian Startup Foundation co.brick, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego oraz InSilesia/ Partnerami wydarzenia są: Miasto Katowice, Miejsci Inkubator Przedsiębiorczości Rawa.Ink, Agencja Heroes oraz Meetlify.

Kontakt:
Małgorzata Skorupa
malgorzata.skorupa@cobrick.com