Konferencja Forum HR

Termin
06/10/2022
Rejestracja
Zarejestruj się

Zapraszamy na wydarzenie celebrujące jubileusz Polskiego Forum HR – konferencję FORUM HR, która odbędzie się 6 października.

Rynek pracy przynosi coraz to nowe zmiany

Rosnąca luka kompetencyjna, nowe pokolenia wchodzące na rynek pracy, rodzą nowe wyzwania dla pracodawców. Rozwój technologii na nowo definiuje nie tylko potrzeby kompetencyjne firm, ale również sposób ich funkcjonowania. Na trendy długofalowe nakłada się obecna sytuacja ekonomiczna, która dodatkowo utrudnia prognozowanie i strategiczne planowanie działań w zakresie polityki personalnej. Sektor usług HR rozwija się niezwykle dynamicznie, podążając za tymi zmianami.

Polskie Forum HR od 2002 roku działa na rzecz budowy efektywnego rynku pracy. Od 20 lat stanowi głos branży usług HR w Polsce i Unii Europejskiej. Konferencja „Forum HR” organizowana z okazji jubileuszu działalności organizacji, to forum do debaty i rozmowy o przyszłości rynku pracy w Polsce. W gronie wybitnych ekspertów, przyjrzymy się wyzwaniom i rozwiązaniom już funkcjonującym na rynku oraz tym, które kryją się za rogiem.

Wydarzenie będzie miało charakter hybrydowy, udział stacjonarny możliwy jest tylko na zaproszenia. Wszystkich zapraszamy do udziału online.

W programie:

– Zmiany na rynku pracy – rewolucja czy ewolucja?
– Zarządzanie najmłodszymi pokoleniami pracowników
– Cyfrowy kandydat – doświadczenia ery digital
– Rynek pracy jutra

Partnerem wydarzenia jest Konfederacja Lewiatan.
Partnerami medialnymi są: PulsHR.pl, Personel Plus, Personel i Zarządzanie.