Konferencja i Targi Invest Cuffs – patronat Lewiatana

Termin
05/04/2024 - 06/04/2024
Rejestracja
Zarejestruj się

Konferencja i Targi Invest Cuffs

5-6 kwietnia 2024 roku, Kraków

Kolejna, już dziesiąta, edycja wydarzenia odbędzie się tradycyjnie z udziałem kilku tysięcy uczestników, którzy będą mieli możliwość wysłuchania wykładów prowadzonych przez niemal 200 prelegentów. Wszystkich zainteresowanych organizator –  Fundacja Invest Cuffs – zaprasza do udziału i wspólnego tworzenia historii rynku inwestycyjnego.

Konfederacja Lewiatan objęła patronat nad wydarzeniem.

Invest Cuffs to doroczne spotkanie zrzeszające branżę rynku inwestycyjnego. Jest to największe tego typu wydarzenie w Polsce i jedno z największych w Europie. Rokrocznie przyciąga ono do Krakowa ekspertów, przedstawicieli najważniejszych podmiotów w branży, klientów instytucjonalnych oraz detalicznych, którzy zaproszeni są do udziału w konferencji, targach, spotkaniach z ekspertami inwestycyjnymi, prezentacjach startupów, wywiadach i relacjach.

Invest Cuffs to duża dawka wiedzy, emocji oraz najlepszy networking w branży inwestycyjnej. Wydarzenie to skierowane jest do każdego, kto chce dowiedzieć się, jak inwestować swoje oszczędności w 2024 r., niezależnie czy dysponuje kwotą 10 tys., 100 tys. czy 1 mln zł.

Więcej informacji na stronie internetowej wydarzenia.

Agenda tutaj.

Rejestracja tutaj.