Konferencja „Kadry bez granic”

Termin
30/09/2022 - 02/10/2022
Rejestracja
Zarejestruj się

KADRY BEZ GRANIC to spotkanie ekspertów, którzy wskażą, jak bezpiecznie i świadomie działać w dynamicznie zmieniającym się świecie.

Uczestnicy powiedzą o istotnych faktach, zagrożeniach, mitach, perspektywach. Rozwieją wątpliwości, wskażą rozwiązania.

Poruszą problemy delegowania pracowników i zatrudniania cudzoziemców. Poinformują też o przepisach przystosowywanych do zmieniającej się rzeczywistości.

Złamią granice standardowego postrzegania osób niepełnosprawnych na rynku pracy, bo dziś są oni coraz bardziej pożądani jako pracownicy.

Technologia rozwijająca się zgodnie z potrzebami współczesnego świata wspomaga na wielu płaszczyznach i ułatwia funkcjonowanie firm na dzisiejszym rynku, łamiąc granice czasu i przestrzeni, pozwalając firmom funkcjonować w wirtualnej przestrzeni.

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli firm działających na arenie międzynarodowej, zatrudniających cudzoziemców, otwartych na wyzwania. Niezwykle cenne informacje znajdą w trakcie tego spotkania zarówno właściciele firm, jak i pracownicy działów kadr i płac czy managerowie.

SKŁAD EKSPERTÓW NA KONFERENCJI

Patronat merytoryczny nad wydarzeniem objęła m.in. Kancelaria Chakowski&Ciszek, której przedstawiciele Izabela Florczak i Maciej Chakowski, uświetnią panel ekspercki o zatrudnianiu cudzoziemców prowadzony przez eksperta ds. zatrudniania cudzoziemców Monikę Olszewską.

Kogo więc ostatecznie spotkacie na wydarzeniu?

IWONA WOŁKIEWICZ

PAWEŁ ZIÓŁKOWSKI

SAMIR KAYYALI

PATRYCJA KUBIESA

TOMASZ SMOLAREK

ODYSSEAS KARALIS

MONIKA OLSZEWSKA

IZABELA FLORCZAK

MACIEJ CHAKOWSKI

i nasz gość specjalny wydarzenia HENRYKA BOCHNIARZ!

Sami widzicie, że wiedzy merytorycznej, przekazanej w sposób niezwykły będzie co niemiara!

Organizatorzy serdecznie zapraszają!

Szczegółowe informacje o wydarzeniu https://kadrybezgranic.eu/