Konferencja Trusted Economy Forum – patronat Lewiatana

Termin
23/05/2023
Godzina
09:30
Rejestracja
Zarejestruj się

Z myślą o kluczowej roli zaufania w cyfrowej gospodarce, Asseco zaprasza przedstawicieli biznesu do dyskusji o #TrustedEconomy, której filarami są: ludzie, technologia i gospodarka. Tylko umiejętne połączenie talentu pracowników, wydajności rozwiązań i skutecznej ochrony jest receptą na wspólny sukces w świecie zmian i dalszą cyfrową transformację naszej rzeczywistości.

Podczas Trusted Economy Forum 2023 omówione zostaną obszary, które stanowią niezbędnik cyfrowej gotowości na pozytywne jak i negatywne zmiany rynkowe. Połączone zostaną perspektywy biznesu oraz ekspertów zajmujących się transformacją cyfrową, usługami zaufania i cyberbezpieczeństwem.

Konfederacja Lewiatan jest patronem konferencji.

Tematy edycji 2023:

  • jak biznes może wykorzystać technologię do stawienia czoła obecnym wyzwaniom gospodarczym: m.in. rosnącym cenom energii, zakłóceniom łańcuchów dostaw, deficytowi wykwalifikowanych pracowników i innym.
  • w jaki sposób technologia ułatwia zapewnienie zgodności z regulacjami.
  • rola cyberbezpieczeństwa w cyfrowym biznesie. Najnowsze trendy z obszaru cybersec i w jaki sposób usługi zaufania zwiększają bezpieczeństwo transakcji w cyfrowej gospodarce.

Więcej informacji, agenda i rejestracja tutaj.