Kongres CyberTrust 2023 – patronat Lewiatana

Termin
28/11/2023 - 29/11/2023
Rejestracja
Zarejestruj się

Przyszłość cyberbezpieczeństwa jest teraz. W dniach 28-29 listopada 2023 roku, w sercu Wrocławia, odbędzie się wydarzenie, które zrewolucjonizuje podejście do bezpieczeństwa w erze cyfrowej

Kongres CyberTrust 2023

Kongres organizowany jest przez renomowane instytucje: Politechnikę WrocławskąCentrum Innowacji i Biznesu PWr oraz ISSA Polska. Kongres dostarczy wiedzy i narzędzi, które będą kluczowe w zapewnieniu bezpieczeństwa naszego cyfrowego świata.

Cel Kongresu CyberTrust

  • Głównym celem Kongresu CyberTrust jest stworzenie platformy do głębokiej dyskusji na temat najnowszych trendów i innowacji w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.
  • W dobie ciągłych zmian technologicznych i coraz bardziej zaawansowanych cyberataków, kongres ten ma na celu przybliżenie nas do zrozumienia, jak skutecznie chronić nasze aktywa cyfrowe oraz zachęcić do współpracy w kształtowaniu bezpiecznej przestrzeni online. To też jedyna konferencja cyber, która jest organizowana przez uczelnię i która łączy instytucje publiczne, naukę oraz biznes.

Dlaczego warto dołączyć do Kongresu CyberTrust?

Kongres CyberTrust 2023 to nie tylko seria prelekcji. To także okazja do nawiązania kontaktów z czołowymi ekspertami w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, udziału w interaktywnych warsztatach, oraz eksplorowania innowacyjnych rozwiązań prezentowanych przez liderów branży. Uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć praktyczne umiejętności, które są niezbędne w dzisiejszym świecie cyberzagrożeń.

Miejsce: Centrum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej, Wrocław, Polska

Data: 28-29 listopada 2023

Rejestracja

Oficjalna strona internetowa wydarzenia, LinkedIn