Kongres TRENDY 2023 – patronat Lewiatana

Termin
14/11/2023 - 15/11/2023
Rejestracja
Zarejestruj się

Czy jesteście gotowi na przełom w waszych branżach?
Redakcja GLOBENERGIA zaprasza na

Kongres TRENDY 2023

To nie tylko kolejna konferencja. To spotkanie liderów, ekspertów i pasjonatów, którzy zmieniają oblicze energetyki i budownictwa. Przygotujcie się na dni pełne inspiracji, wiedzy i niezapomnianych relacji.

Konfederacja Lewiatan jest patronem Kongresu.

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

  • Odkryjcie Najnowsze Trendy: Dowiedzcie się, jakie innowacje kształtują przyszłość energetyki i budownictwa. Niech wasza firma stanie na czele zmian!
  • Spotkajcie Liderów Branży: Nasi prelegenci to osobistości, które wpływają na kształtowanie rynku. To szansa, byście mogli z nimi osobiście porozmawiać.
  • Wieczór Branżowy z Open Barem: Rozmowy przy drinku i wspaniała atmosfera to doskonały sposób na budowanie relacji biznesowych.
  • Strefa Networkingowa: Poznajcie innych profesjonalistów, wymieniajcie doświadczenia i planujcie przyszłe projekty. Sukces rodzi się w sieci kontaktów.

Kongres TRENDY 2023 stanowi miejsce, gdzie eksperci branż budowlanej, grzewczej i energetycznej spotykają się, aby prześledzić te zmiany. To nie tylko okazja do wymiany doświadczeń, ale również do nawiązywania kontaktów branżowych.

Będzie to szósta edycja Kongresu, który od lat ukazuje, jakie procesy zachodzą w otaczającym nas świecie i jak wpłyną na polską energetykę w perspektywie pięciu, dziesięciu czy dwudziestu lat. W tym roku, tematy energetyczne są poszerzone o kwestie związane z nowoczesnym budownictwem, ponieważ te dwie branże muszą działać wspólnie w obliczu unijnych regulacji i zmieniającej się sytuacji geopolitycznej.

TRENDY 2023 odbędą się w dniach 14-15 listopada w Krakowie i zgromadzi przedstawicieli władz, samorządów, przemysłu, nauki oraz stowarzyszeń branżowych. Jest to inicjatywa, w którą zaangażowane są szerokie środowiska naukowe i branżowe, a także stanowi forum kształtowania przyszłości w obszarze energetyki, budownictwa i pokrewnych dziedzin.

Organizator: Redakcja GLOBENERGIA

Strona internetowa

Rejestracja 

Program