Rekrutacja do „Mistrzostw Biznes i Zarządzanie” – patronat Lewiatana

Termin
12/11/2023
Rejestracja
Zarejestruj się

 

Do 12 listopada potrwa rekrutacja do tegorocznej edycji konkursu dla szkół ponadpodstawowych

„Mistrzostwa Biznes i Zarządzanie”

Konfederacja Lewiatan objęła konkurs patronatem honorowym.

To wyjątkowa okazja dla utalentowanych i przedsiębiorczych uczniów, aby zmierzyć się z wyzwaniami biznesowymi i zarządczymi. Konkurs jest skierowany do nauczycieli i ich 3-osobowych zespołów uczniowskich z całej Polski.

Jak dołączyć do konkursu?

Rekrutacja do konkursu rozpoczyna się 30 października i potrwa 2 tygodnie.

Jak będzie wyglądała rozgrywka?

Uczniowie wcielą się w rolę właścicieli wirtualnych firm w Branżowej Symulacji Biznesowej „Biuro Podróży” i będą podejmować realistyczne decyzje menedżerskie.

Pierwszy etap konkursu to rozgrywka eliminacyjna. Przez 6 tygodni uczniowie będą zarządzać swoją wirtualną firmą online. W każdym tygodniu staną przed unikalnymi wyzwaniami i będą musieli wykazać się umiejętnościami menedżerskimi. Na zakończenie każdej rundy uczniowie otrzymają dostęp do swoich wyników, a także informacji o konkurencyjnych firmach, żeby mogli optymalizować swoje strategie biznesowe. Na koniec rozgrywki eliminacyjnej zostanie przygotowany ranking wszystkich zespołów biorących udział w konkursie. Do stacjonarnego finału w Warszawie zakwalifikuje się 9 najlepszych zespołów z całej Polski.

Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody

Najlepszych 9 zespołów z całej Polski spotka się w wielkim finale w Warszawie, gdzie powalczą o atrakcyjne nagrody i tytuł najlepszych wirtualnych menedżerów. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni sprzętem elektronicznym lub bonem podarunkowym o wartości ok. 700 zł, drużyna z II miejsca otrzyma nagrody/bon o wartości ok. 500 zł, a za zajęcie III miejsca – czekają nagrody o wartości ok. 300 zł.

Nie zabraknie też pucharów i medali dla zespołów na podium. Ale to nie wszystko. Z finału nikt nie wyjedzie z pustymi rękami! Uczestnicy, którzy zajmą miejsca IV-IX, otrzymają nagrody pocieszenia, w tym książki o tematyce ekonomicznej i drobną elektronikę. Upominki przygotowano również dla wszystkich nauczycieli, opiekunów zespołów finałowych.

Organizator, Fundacja Przedsiębiorczości Revas, zaprasza do śledzenia strony internetowej wydarzenia, aby dowiedzieć się więcej o zapisach, terminach i szczegółach konkursu.

Zapisy tutaj