Spotkanie z Kerstin Jorną, dyrektorką generalną w DG GROW w ramach „Spotkań z prezydencją”

Termin
11/06/2024
Godzina
09:00

Zapraszamy na kolejne wydarzenie z serii „Spotkań z Prezydencją”. Tym razem będziemy mieli okazję porozmawiać z Kerstin Jorną, Dyrektorką Generalną w DG GROW. Spotkanie odbędzie się 11 czerwca w godz. 9:00-10:30, w siedzibie Konfederacji Lewiatan przy ulicy Cybulskiego 5.

Spotkanie Kerstin Jorny z przedstawicielami biznesu będzie poświęcone przyszłości jednolitego rynku, europejskiej polityce przemysłowej oraz nadchodzącej prezydencji Polski w Radzie UE.

DG GROW (Dyrekcja Generalna ds. Rynku Wewnętrznego, Przemysłu, Przedsiębiorczości i MŚP) działa na rzecz utrzymania i zarządzania Jednolitym Rynkiem towarów i usług, który jest jednym z filarów integracji europejskiej. DG GROW prowadzi również działania na rzecz cyfryzacji i dekarbonizacji europejskiego przemysłu oraz MŚP. Przyczynia się do realizacji celu przekształcenia UE w bardziej ekologiczną, bardziej cyfrową i bardziej odporną gospodarkę.

Objęcie przez Polskę przewodnictwa w Radzie UE z początkiem 2025 roku jest wyjątkową okazją dla naszego kraju, aby w zasadniczy sposób wpływać na unijny proces legislacyjny i kierunki reform. Celem serii „Spotkań z Prezydencją” jest włączenie polskich przedsiębiorców w przygotowania do naszego przewodnictwa i ich aktywny udział w trakcie prezydencji.

Spotkanie jest bezpłatne. Prosimy o zgłoszenie chęci uczestnictwa do czwartku, 6 czerwca, do końca dnia roboczego.

Forma hybrydowa ( z ograniczoną liczbą miejsc stacjonarnych lub online)

Prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa na adres email: lsapieha@lewiatan.org