Spotkanie z Johnem McMillanem

Termin
08/11/2023
Godzina
10:00
Rejestracja
Zarejestruj się

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z autorytetem w dziedzinie negocjacji – Johnem McMillanem

8 listopada 2023 r., godz. 10.00

Konfederacja Lewiatan, ul. Zbyszka Cybulskiego 3, Warszawa

McMillan, to założyciel renomowanej firmy Scotwork. Prawdziwy pionier negocjacji, którego wiedza i doświadczenie w tej dziedzinie przyczyniają się do udanego rozwoju firm i biznesów.

Na spotkaniu Pan McMillan podzieli się swoją wiedzą oraz praktycznymi narzędziami, które czerpie z lat obserwacji, badań i praktyki. Jego autorytet jest potwierdzony nie tylko szerokim doświadczeniem, lecz także sukcesami firmy Scotwork.

Plan spotkania obejmuje:

  • Rola negocjacji w udanym rozwoju firm i biznesów: kluczowe elementy skutecznych negocjacji w kontekście stymulowania wzrostu i rozwijania przedsiębiorstw.
  • Skuteczne rozwiązywanie konfliktów: praktyczne strategie radzenia sobie z wyzwaniami konfliktów oraz osiąganie korzystnych wyników negocjacyjnych.
  • Sztuka Negocjacji w Praktyce: metodyka rozwijania kompetencji negocjacyjnych oparta na doświadczeniu firmy Scotwork.

Spotkanie dostarczy Państwu inspiracji oraz praktycznych narzędzi, które można natychmiast wdrożyć w codziennej pracy związanej z negocjacjami i zarządzaniem konfliktami. Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do 3 listopada br.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do rejestracji.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji i czerpania z wiedzy jednego z wiodących autorytetów w dziedzinie negocjacji.

Dane wydarzenia:

Początek: 8 listopada 2023, godz. 10:00

Koniec: 8 listopada 2023, godz. 12:00

Miejsce: Konfederacja Lewiatan
Zbyszka Cybulskiego 3, Warszawa