Szkolenie 100-godzinne z walidacją ZSK „Prowadzenie mediacji cywilnych i gospodarczych”

Termin
27/09/2024 - 10/12/2024
Rejestracja
Zarejestruj się

Centrum Mediacji Lewiatan
zaprasza na szkolenie:

„Prowadzenie mediacji cywilnych i gospodarczych”

z certyfikatem ZSK: Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych.

*TYLKO 20 MIEJSC*

100-godzinne szkolenie z mediacji cywilnych i gospodarczych odbędzie się w formie 4 zjazdów weekendowych, które rozpoczynają się 27 września i trwają do 1 grudnia br.

  • Kandydat dokonuje REJESTRACJI w IKONGRESIE i potwierdza przez to, że przeczytał Kartę Zgłoszeniową.
  • Rejestracja i płatność faktury proforma stanowią jednocześnie potwierdzenie zawarcia Umowy o przeprowadzenie szkolenia.

Dlaczego warto być certyfikowanym mediatorem? Bo certyfikat wydany przez Instytucję Certyfikującą to potwierdzenie kwalifikacji i gwarancja jakości, której szukają klienci.

Po udanej pierwszej edycji Centrum Mediacji Lewiatan zaprasza na kolejne 100 h szkolenie przygotowane zgodnie ze Standardami szkolenia mediatorów Społecznej Rady ds. ADR przy ministrze srawiedliwości, w oparciu o wytyczne CEPEJ (CEPEJ Guidelines on Designing and Monitoring Mediation Training Schemes), które obowiązują od 1.09.2023 r. Szkolenie jest adresowane do początkujących mediatorów i wszystkich, którzy chcieliby uzyskać nowe kompetencje zawodowe.

Szkolenie kończy walidacja ZSK (Zintegrowany System Kwalifikacji) kwalifikacji: „Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych”.

Szczegółowe terminy zjazdów:

4 zjazdy po 3 dni piątek i sobota stacjonarnie i jeden (niedziela online) w dniach:

  • I Zjazd – 27-29.09.
  • II Zjazd – 25-27.10
  • III Zjazd – 15-17.11
  • IV Zjazd – 29.11 – 1.12.

Terminy walidacji do wyboru 9.12 lub 10.12.2024 r.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu? Ponieważ głównym celem szkolenia jest przygotowanie kandydatów do wykonywania zawodu mediatora. Ponadto szkolenie będzie poprowadzone przez znakomitych trenerów z ogromnym doświadczeniem oraz umiejętnością dzielenia się wiedzą:

Grażyna Górska – trenerka ze wspaniałą umiejętnością dzielenia się wiedzą wprowadzi w arkana warsztatu stosowania parafrazy i innych narzędzi komunikacji interpersonalnej.

Agnieszka Siedlecka-Andrychowicz – wprowadzi m.in. w terminologię negocjacji, a także zajmie się omówieniem zasad mediacji oraz obowiązującymi zasadami etyki mediatora.

Mec. Małgorzata Roszkowska – wykładowczyni studiów podyplomowych z zakresu mediacji na UJ wprowadzi i ugruntuje wiedzę z obszaru mediacji online, wprowadzi w tajniki techniki w mediacji stacjonarnej a mediacji prowadzonej online.

Dr Tomasz Cyrol – trener i wykładowca podczas wielu szkoleń poprowadzi symulacji mediacji zgodnie z wymogami ZSK.

Dr Tomasz Antoszek – trener i psycholog biznesu, prawnik, który wie, jak przekazywać wiedzę i robi to z wielką przyjemnością – usystematyzuje wiedzę z zakresu prawa cywilnego, przygotowywania dokumentów mediatora i przeprowadzi próbny test egzaminacyjny.

Zapisz się na szkolenie dla początkujących mediatorów przygotowujące do walidacji i zdobądź certyfikat ZSK „Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych”.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Pracujemy w kameralnych grupach. Dlatego prosimy o niezwłoczne potwierdzenie udziału przez w IKONGRESIE.

Na podany adres email prześlemy wszystkie wymagane dokumenty.

Na wszelkie pytania odpowiemy poprzez kontakt e-mailowy: rejestracja@cammediacje.pl. Napisz do nas i zostaw swój numer telefonu. Zadzwonimy niezwłocznie nie później niż w terminie 48 godz.

Dane wydarzenia:

Początek: 27 września 2024, godz. 09:30

Koniec: 10 grudnia 2024, godz. 17:00

Miejsce:

Konfederacja Lewiatan
ul. Zbyszka Cybulskiego 5, Warszawa