Szkolenie „Prowadzenie mediacji cywilnych i gospodarczych”

Termin
05/04/2024 - 09/06/2024
Rejestracja
Zarejestruj się

Centrum Mediacji Lewiatan
zaprasza na szkolenie:

„Prowadzenie mediacji cywilnych i gospodarczych”

z certyfikatem ZSK: Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych.

*TYLKO 20 MIEJSC*

Coraz więcej osób, w tym inni radcowie prawni, radczynie prawne i adwokaci, adwokatki zdobywają kompetencje mediatorów i mediatorek cywilnych i gospodarczych. Zapraszamy osoby chcące zdobyć nowe kwalifikacje, na 100-godzinne szkolenie z mediacji cywilnych i gospodarczych, które odbędzie się w formie 4 zjazdów weekendowych, rozpoczynające się 5 kwietnia br. i trwające do 9 czerwca br.  Szczegółowe terminy zjazdów podane poniżej.

  • Kandydat dokonuje REJESTRACJI w IKONGRESIE i potwierdza przez to, że przeczytał Kartę Zgłoszeniową.
  • Rejestracja i płatność faktury proforma stanowią jednocześnie potwierdzenie zawarcia Umowy o przeprowadzenie szkolenia.

Dlaczego warto być certyfikowanym mediatorem? Bo certyfikat wydany przez Instytucję Certyfikującą to potwierdzenie kwalifikacji i gwarancja jakości, której szukają klienci.

Po udanej pierwszej edycji Centrum Mediacji Lewiatan zaprasza na kolejne 100-h szkolenie przygotowane zgodnie ze standardami szkolenia mediatorów Społ. Rady ds. ADR przy ministrze sprawiedliwości, w oparciu o wytyczne CEPEJ (CEPEJ Guidelines on Designing and Monitoring Mediation Training Schemes), które obowiązują od 1.09.2023 r. Szkolenie jest adresowane do początkujących mediatorów i wszystkich, którzy chcieliby uzyskać nowe kompetencje zawodowe.

Szkolenie kończy walidacja ZSK (Zintegrowany System Kwalifikacji) kwalifikacji: „Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych”.

Terminy:

4 zjazdy po 3 dni – piątek i sobota stacjonarnie i jeden (niedziela) online w dniach:

  • I Zjazd – 5-7.04.
  • II Zjazd – 19-21.04.
  • III Zjazd – 17-19.05.
  • IV Zjazd – 7- 9.06.

Terminy walidacji 17,18.06.2024 r.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu? Ponieważ głównym celem szkolenia jest przygotowanie kandydatów do wykonywania zawodu mediatora. Ponadto szkolenie będzie poprowadzone przez znakomitych trenerów z ogromnym doświadczeniem oraz umiejętnością dzielenia się wiedzą:

Grażyna Górska, trenerka ze wspaniałą umiejętnością dzielenia się swoją wiedzą, wprowadzi w arkana warsztatu stosowania parafrazy i innych narzędzi komunikacji interpersonalnej.

Agnieszka Siedlecka-Andrychowicz m.in. wprowadzi w terminologię negocjacji, zajmie się omówieniem zasad mediacji, a także obowiązującymi zasadami etyki mediatora.

Mec. Małgorzata Roszkowska jako wykładowczyni studiów podyplomowych z zakresu mediacji na UJ wprowadzi i ugruntuje wiedzę z obszaru mediacji online, wprowadzi w tajniki techniki w mediacji stacjonarnej a mediacji prowadzonej online.

Dr Tomasz Cyrol – trener i wykładowca podczas wielu szkoleń poprowadzi symulacji mediacji zgodnie z wymogami ZSK.

Dr Tomasz Antoszek – trener i psycholog biznesu, prawnik, który wie, jak przekazywać wiedzę i robi to z wielką przyjemnością – usystematyzuje wiedzę z zakresu prawa cywilnego, przygotowywania dokumentów mediatora i przeprowadzi próbny test egzaminacyjny.

Mec. Cezary Rogula (tbc) mediator, trener z ogromnym praktycznym doświadczeniem poprowadzi zajęcia m.in. przygotowujące do walidacji, powtórzy zagadnienia z obszaru prawa cywilnego i przepisów dot. mediacji, a także odpowie na wszelkie Twoje pytania i wątpliwości.

Nie czekaj – zapisz się na szkolenie dla początkujących mediatorów przygotowujące do walidacji i zdobądź certyfikat ZSK „Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych”.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Pracujemy w kameralnych grupach.

Dlatego prosimy o niezwłoczne potwierdzenie udziału przez w IKONGRESIE.

Na Twój adres emailowy prześlemy wszystkie wymagane dokumenty. Na wszelkie pytania odpowiemy poprzez kontakt: rejestracja@cammediacje.pl. Napisz do nas i zostaw swój numer telefonu. Zadzwonimy w ciągu 48 godz.

Dane wydarzenia:

Początek: 5 kwietnia 2024, godz. 09:00

Koniec: 9 czerwca 2024, godz. 17:00

Miejsce: Konfederacja Lewiatan
ul. Zbyszka Cybulskiego 3, Warszawa