Szkolenie „Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych”

Termin
27/10/2023 - 29/10/2023
Rejestracja
Zarejestruj się

 

Dlaczego warto być certyfikowanym mediatorem? Bo certyfikat to potwierdzenie kwalifikacji i gwarancja jakości, której szukają klienci.

Centrum Mediacji Lewiatan zaprasza na szkolenie z walidacją ZSK (Zintegrowany System Kwalifikacji) w zakresie kwalifikacji: „Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych”.

Termin 27-28.10. br. w Warszawie oraz 29.10. br on line w godz. 9.00-17.00.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

  • Grażyna Górska, trenerka ze wspaniałą umiejętnością dzielenia się swoją wiedzą, pogłębi z Wami warsztat stosowania parafrazy i innych narzędzi komunikacji interpersonalnej.
  • Agnieszka Siedlecka-Andrychowicz, przypomni i ugruntuje wiedzę związaną m.in. zasadami mediacji, z etyką mediatora a także poprowadzi symulację mediacji zgodnie z wymogami ZSK.
  • Dr Tomasz Antoszek usystematyzuje wiedzę z zakresu prawa cywilnego, przygotowywania dokumentów mediatora oraz przeprowadzi próbny test walidacyjny.

Mediatorko, mediatorze – nie czekaj – zapisz się na szkolenie przygotowujące do walidacji i zdobądź certyfikat ZSK „Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych”.

Uwaga! Pracujemy w kameralnych grupach. Dlatego prosimy o potwierdzenie udziału przez rejestrację lub zgłoszenie poprzez kontakt e-mailowy:  rejestracja@cammediacje.pl 

Liczba miejsc ograniczona!

Link do rejestracji tutaj