Webinar „Godzina dla finansów Twojej firmy – jak unikać zatorów finansowych i odzyskiwać należności” – Akademia Lewiatana

Termin
13/06/2024
Godzina
10:00
Rejestracja
Zarejestruj się

Konfederacja Lewiatan oraz ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A.

zapraszają na webinarium w ramach cyklu Akademii Lewiatana

Godzina dla finansów Twojej firmy – jak unikać zatorów
finansowych i odzyskiwać należności

13 czerwca 2024 r. godz.: 10:00 -11:00

Udział bezpłatny

Opóźnienia w płatnościach to problem, który może dotyczyć blisko 60% polskich przedsiębiorstw. Brak płatności w terminie i spowodowane tym zatory finansowe to zmartwienie nawet 45% firm działających w Polsce, zarówno dużych, jak i tych z sektora MŚP. W obliczu takich danych warto zastanowić się, czy istnieją rozwiązania, które mogą pomóc uchronić firmę przed problemami finansowymi, a przynajmniej zminimalizować skutki ich wystąpienia.

Być może warto zacząć od kompleksowej i rzetelnie przeprowadzonej weryfikacji kondycji finansowej kontrahenta, a w sytuacji, gdy opóźnienia w płatnościach już się pojawią, zastosować skuteczne metody odzyskiwania należności?

O tym, jak to zrobić, opowiedzą eksperci ERIF Biura Informacji Gospodarczej podczas webinaru – Godzina dla finansów Twojej firmy.

PROWADZĄCY

Aleksandra Wilczak-Grzesik – Kierownik Działu Klienta Instytucjonalnego w ERIF BIG S.A. Z ERIF związana od 2009 r. Od samego początku pracuje na rzecz klientów sektora instytucjonalnego. Odpowiada za diagnozowanie potrzeb oraz możliwości w zakresie wykorzystania narzędzi biura informacji gospodarczej na rynku klienta biznesowego, w celu podnoszenia skuteczności realizowanych zadań w obszarze oceny ryzyka i odzyskiwania należności.

Rozwiązania służące optymalizacji kosztowej i rozwojowi biznesu dostarcza w szczególności partnerom biznesowym z sektora finansowego, zarządzania nieruchomościami, outsourcingu. Autorka licznych publikacji z zakresu podnoszenia efektywności procesów odzyskiwania należności i oceny ryzyka z wykorzystaniem rozwiązań BIG. Absolwentka Wydziału Zarządzania i Marketingu ze Specjalizacją Komunikacji Marketingowej na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Cezary Ciopiński – Business Development Manager w ERIF BIG S.A. Do ERIF dołączył w 2016 r. Od samego początku blisko współpracuje z branżą finansową, w szczególności z sektorem bankowym oraz lendtech. Zajmuje się rozwojem biznesu poprzez poszukiwanie nowych rynków do współpracy, kreację i wdrażanie rozwiązań oraz ich dystrybucję do strategicznych partnerów ERIF BIG.

Skupia się również na współpracy z sektorem zarządzania wierzytelnościami oraz działami windykacji m.in. w ramach docenionej przez rynek usługi BIGwin, zawierającej w sobie wszystkie elementy kompleksowo przeprowadzonego procesu odzyskiwania należności. Z wykształcenia politolog, jest też  absolwentem Akademii WSB, na której ukończył studia menadżerskie – poziom MBA.

Serdecznie zapraszamy!

GRUPA DOCELOWA:

  • Dyrektorzy finansowi
  • Główni księgowi
  • Szefowie działów oceny ryzyka
  • Szefowie działów windykacji
  • Kadra zarządzająca – członkowie zarządu, prezesi zarządu, właściciele firm

KONTAKT:

Wojciech Kubisz, Departament Wydarzeń
tel. 572 007 742, wkubisz@lewiatan.org

Dane wydarzenia:


Początek: 13 czerwca 2024, godz. 10:00

Koniec: 13 czerwca 2024, godz. 11:00

Miejsce:
Warszawa
*, on-line