Webinar „Kto pyta, nie błądzi. Fundacja rodzinna w Polsce” – e-Akademia Lewiatana

Termin
20/06/2023
Godzina
10:00
Rejestracja
Zarejestruj się

Konfederacja Lewiatan oraz GWLAW zapraszają na webinarium w ramach cyklu e-Akademii Lewiatana Kto pyta, nie błądzi. Fundacja rodzinna w Polsce, 20 czerwca 2023 r. w godz.: 10:00 -12:00.

Udział bezpłatny

Fundacja rodzinna w Polsce może być zakładana od 22 maja br. Na tę możliwość przedsiębiorcy rodzinni czekali kilka lat. Ustawa o fundacji rodzinnej przeszła wiele konsultacji publicznych, a środowisko firm rodzinnych czynnie uczestniczyło w komentowaniu i zgłaszaniu uwag.

Pierwsze wnioski o wpis fundacji rodzinnych docierają do Sądu w Piotrkowie Trybunalskim, a prace nad kolejnymi statutami fundacji trwają, dyskusje nad fundacją rodzinną również. Pojawiają się odpowiedzi, a za nimi kolejne pytania. Jakie Ty masz pytanie?

GRUPA DOCELOWA:

  • właściciele firm
  • nestorzy i sukcesorzy

CEL SPOTKANIA:

Celem spotkania jest przedstawienie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o fundację rodzinną.

CO ZYSKAJĄ UCZESTNICY:

Poszerzą swoją wiedzę o fundacji rodzinnej. Zyskają świadomość, że fundacja rodzinna jest nowym rozwiązaniem prawnym, które wymaga pytań i poszukiwania odpowiedzi.

Webinarium obejmuje zakresem przepisy ustawy o fundacji rodzinnej, a prowadzący odpowiedzą na najczęściej zadawane pytania oraz na pytania wskazane przez rejestrujących się uczestników.

Zapraszamy do zadawania pytań w formularzu rejestracyjnym. Zadaj szczegółowe pytanie, a my rozwiejemy Twoje wątpliwości.

KONTAKT:

Sławomir Radtke, Departament Wydarzeń

tel. 572 007 742, sradtke@lewiatan.org

Dane wydarzenia:


Początek: 20 czerwca 2023, godz. 10:00

Koniec: 20 czerwca 2023, godz. 12:00

 Wydarzenie on-line