Webinar „Płynny e-eksport B2B dla MŚP – z rynku lokalnego na globalny” – Akademia Lewiatana

Termin
19/06/2024
Godzina
10:00
Rejestracja
Zarejestruj się

 

Konfederacja Lewiatan oraz Alibaba

zapraszają na webinarium w ramach cyklu Akademii Lewiatana

Płynny e-eksport B2B dla MŚP – z rynku lokalnego na globalny

19 czerwca 2024 r. godz.: 10:00 – 11:00

Udział bezpłatny

Krajobraz hurtowego rynku eksportowego B2B stale ewoluuje. Firmy potrzebują wiedzy i narzędzi, aby skutecznie poruszać się po tym dynamicznym sektorze. Nawet jeśli są do eksportu nastawione sceptycznie po wcześniejszych wyzwaniach lub są w tej dziedzinie nowicjuszami, przedsiębiorstwa powinny być świadome rozwiązań pozwalających zapewnić skuteczność i płynność. Jakie platformy są dostępne? Jakie są obecne blokady i jak je pokonać?

GRUPA DOCELOWA:

Producenci i dystrybutorzy będący polskimi podmiotami prawnymi, posiadający doświadczenie eksportowe w Europie i chcący zwiększyć obroty w krajach UE, Ameryki Północnej i regionu EMEA.

Producenci i dystrybutorzy, będący polskimi podmiotami prawnymi, nieposiadający doświadczenia eksportowego, ale chcący zainwestować w swoją przyszłość i wykorzystać narzędzia eksportowe, takie jak rynki cyfrowe, uczestnictwo w targach itp. i postawić pierwsze kroki w kierunku sprzedaży swoich produktów do Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii i pobliskich krajów UE.

CEL SPOTKANIA:

Przedstawienie zmian zachodzących w dziedzinie hurtowego eksportu cyfrowego B2B, naświetlenie istniejących wyzwań oraz prezentacja dostępnych rozwiązań, platform i narzędzi.

CO ZYSKAJĄ UCZESTNICY:

Zdobędą wiedzę na temat trendów w eksporcie cyfrowym oraz pełen przegląd potencjalnych rynków w i spoza UE. Zyskają pełen przegląd rozwiązań obecnych problemów i blokad w działalności eksportowej.

KONTAKT:

Wojciech Kubisz, Departament Wydarzeń
tel. +48 572-007-742, wkubisz@lewiatan.org

Dane wydarzenia:


Początek: 19 czerwca 2024, godz. 10:00
Koniec: 19 czerwca 2024, godz. 11:00

Miejsce:
Warszawa
*, on-line