Webinarium „Mediacja gospodarcza i e-mediacja”

Termin
27/04/2023
Godzina
12:00
Rejestracja
Zarejestruj się

Konfederacja Lewiatan i Centrum Mediacji Lewiatan w ramach realizacji projektu „Upowszechnienie alternatywnych metod rozwiązywania sporów poprzez podniesienie kompetencji mediatorów, utworzenie Krajowego Rejestru Mediatorów (KRM) oraz działania informacyjne” zapraszają do udziału w webinarze, który odbędzie się na platformie ZOOM.

Webinar przeznaczony jest dla 20 uczestników z woj. mazowieckiego, łódzkiego, opolskiego, śląskiego.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić oświadczenie uczestnikaformularz zgłoszenia na szkolenie i zapoznać się z regulaminem, a następnie przesłać wymagane dokumenty na adres: mediacje@konfederacjalewiatan.pl

Spotkanie adresowane jest dla wszystkich osób zainteresowanych pogłębieniem wiedzy i umiejętności w zakresie mediacji gospodarczej oraz e-mediacji.

UWAGA: W spotkaniu nie mogą brać udziału osoby, które były uczestnikami wcześniejszych szkoleń 24 – i 80-godzinnych oraz webinarów organizowanych przez Konfederację Lewiatan, KUL, CIAPP, RIGP tj. partnerów projektu „Upowszechnienie alternatywnych metod rozwiązywania sporów poprzez podniesienie kompetencji mediatorów, utworzenie Krajowego Rejestru Mediatorów (KRM) oraz działania informacyjne”.

Poniżej ramowy program webinaru z zastrzeżeniem, że kolejność prezentacji poszczególnych zagadnień może ulec zmianie.

Czego dowiecie się Państwo podczas webinaru?

O mediacji gospodarczej i o e-mediacji. A także co dokładnie oznacza skrót KRM? Będzie też parę słów o psychologii konfliktu i komunikacji interpersonalnej.

Uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć w symulacji mediacji w wirtualnych pokojach pod opieką doświadczonych trenerów. Po symulacji nastąpi omówienie scenek mediacyjnych w grupie.

Każdy uczestnik webinaru otrzyma skrypt z mediacji gospodarczej i e-mediacji, którego autorem jest  dyrektorka Centrum Mediacji Lewiatan r.pr. Małgorzata Miszkin-Wojciechowska.

Informacje kontaktowe:

email: mediacje@konfederacjalewiatan.pl oraz numer telefonu 22 55 99 900

Webinarium „Mediacja gospodarcza i e-mediacja” odbędzie się 27 kwietnia 2023 r. w godz. 12.00-16.00.