XIV Targi Pracy i Praktyk Studenckich w Akademii WSB – patronat Lewiatana

Termin
17/04/2023 - 23/04/2023
Rejestracja
Zarejestruj się

17 kwietnia rozpoczyna się XIV edycja Targów Pracy i Praktyk Studenckich w Akademii WSB. Targi potrwają do 23. kwietnia.

W ramach Targów studenci oraz wszystkie osoby zainteresowane rozwojem zawodowym mają dostęp nie tylko do informacji o firmach reprezentujących różnorodne branże, ale również aktualnych procesach rekrutacyjnych. Dla pracodawców Targi są coraz chętniej wykorzystywaną okazją do pozyskania nowych kandydatów na pracowników, co w okresie „rynku pracownika” stanowi nie lada wyzwanie. Pracodawcy poprowadzą także szkolenia oraz symulacje rozmów kwalifikacyjnych, rozwijające kompetencje zawodowe uczestników.

Konfederacja Lewiatan objęła patronat nad Targami.

Wśród wystawców są m.in. IBM, Keywords Studio, PwC, HAYS Poland, TIMKEN, PKP Intercity oraz wielu innych.

Szczegóły: https://wsb.edu.pl/xiv-targi-pracy-i-praktyk-studenckich-job-and-internship-fair

Targi Pracy i Praktyk Studenckich – Job and Internship Fair organizowane są w Akademii WSB  od 2005 r. Inicjatywa w każdym roku odnosi duży sukces i cieszy się zainteresowaniem zarówno osób odwiedzających targi jak i pracodawców.

Co roku w wydarzeniu bierze udział blisko 40 pracodawców i ponad 900 uczestników – studentów, absolwentów, słuchaczy studiów podyplomowych, uczniów szkół średnich i mieszkańców regionu. Uczestnicy Targów mają możliwość skorzystania z szerokiej oferty szkoleń, warsztatów i symulacji rozmów kwalifikacyjnych prowadzonych przez pracodawców, mogą wziąć udział w prezentacjach firm.