XV Targi Pracy i Praktyk Studenckich Akademii WSB – patronat Lewiatana

Termin
20/04/2024 - 26/04/2024
Rejestracja
Zarejestruj się

Zapraszamy do udziału w jubileuszowej

XV edycji Targów Pracy i Praktyk Studenckich – Job and Internship Fair

Targi odbędą się od 20-26 kwietnia w formule hybrydowej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny zarówno dla pracodawców, jak i uczestników.

Konfederacja Lewiatan objęta patronat nad wydarzeniem.

Targi Pracy i Praktyk Studenckich – Job and Internship Fair organizowane są w Akademii WSB od 2005 r. Inicjatywa w każdym roku odnosi duży sukces  i cieszy się zainteresowaniem osób odwiedzających targi i pracodawców.  Co roku w wydarzeniu bierze udział średnio 40 pracodawców i około 1000 uczestników – studentów, absolwentów, słuchaczy studiów podyplomowych, uczniów szkół średnich i mieszkańców regionu. Uczestnicy Targów mają możliwość skorzystania z szerokiej oferty szkoleń, warsztatów i symulacji rozmów kwalifikacyjnych prowadzonych przez pracodawców i wziąć udział w prezentacjach firm.W poprzedniej edycji Targów Pracy Akademii WSB udział wzięło 30 pracodawców, którzy

  • opublikowali 376 ofert pracy, praktyk i staży,
  • przeprowadzili 19 szkoleń i spotkań ze studentami,
  • zrealizowali 11 symulacji rozmów kwalifikacyjnych.

Wydarzenie stanowi okazję do bezpośredniego kontaktu z kandydatami, którzy odpowiadają oczekiwaniom i wymaganiom rekrutacyjnym firmy, a także do wymiany informacji i wzajemnych oczekiwań.

Udział w inicjatywie daje pracodawcom możliwość promocji ofert pracy, staży i praktyk wśród uczestników Targów – w edycji poprzedniej była to liczba ok. 1000 studentów i innych osób poszukujących pracy. Przedsięwzięcie umożliwia pracodawcom wygłoszenie ciekawych prelekcji, przeprowadzenie szkoleń i symulacji rozmów rekrutacyjnych, przy jednoczesnej promocji firmy.

Formy udziału Pracodawców w Targach Pracy i Praktyk Studenckich Akademii WSB

  • Wizytówka firmy i zamieszczenie ofert pracy praktyk i staży na stronie Akademii WSB
  • Warsztaty i szkolenia online
  • Symulacje rozmów kwalifikacyjnych online
  • Spotkania połączone z prezentacją firmy
  • Dostarczenie quizu na temat firmy i przekazanie organizatorowi materiałów reklamowych (gadżetów), które będą wykorzystane jako nagrody w konkursie organizowanym w ramach Targów

Więcej informacji tutaj