Zgłoszenia do Programu edukacyjnego Huawei – Seeds For The Future – patronat Lewiatana

Termin
24/10/2023
Rejestracja
Zarejestruj się

Zapraszamy do X edycji konkursu Huawei Seeds For The Future.

Chętni do udziału w wydarzeniu mają czas na aplikowanie do 24 października 2023 roku.

  • Program jest całkowicie bezpłatny i prowadzony w formie kursów online, a uczestniczyć w nim mogą studentki i studenci wszystkich polskich uczelni.
  • To doskonała okazja nie tylko do poszerzenia kompetencji technologicznych, ale również do rozwijania umiejętności przywódczych.
  • Jubileuszowa edycja Seeds For The Future oferuje nowe wydanie międzynarodowego konkursu Tech4Good – Tech4Good Startup Sprint w Chinach.
  • Jego finaliści będą mieli szansę zdobycia dotacji w wysokości 100 tysięcy dolarów na rozwijanie swojego projektu.

Konfederacja Lewiatan jest patronem konferencji.

Program Seeds For The Future oferuje swoim uczestnikom kompleksowe szkolenia oraz warsztaty, które poszerzają ich wiedzę z zakresu nowych technologii.

Przez 8 dni uczestnicy będą eksplorować obszary takie jak sieć 5G, chmura obliczeniowa, sztuczna inteligencja i cyfrowa energetyka.

Dzięki międzynarodowemu charakterowi tego programu, jego uczestnicy będą mogli nawiązać kontakty z rówieśnikami z ponad 100 krajów, co stanowi znakomitą szansę do poszerzenia horyzontów kulturowych oraz rozwijania umiejętności, takich jak praca zespołowa i przywództwo.

Tegoroczna edycja Seeds For The Future wprowadza nową platformę e-learningową, Seeds Academy, która umożliwia monitorowanie postępów osiągniętych w trakcie programu i uczestnictwo w licznych kursach online. Najlepsi uczestnicy programu będą mieli niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w Huawei Talent Summit, gdzie spotkają się z równie ambitnymi rówieśnikami i będą szkolić się pod okiem doświadczonych naukowców z całej Europy.

Od 2021 roku konkurs Tech4Good stał się integralną częścią programu Seeds For The Future. W ramach X edycji, uczestnicy mają szansę kontynuować tę tradycję, prezentując autorskie pomysły związane z realizacją Celów Zrównoważonego Rozwoju.

Jubileuszowa edycja programu dodaje nowy wymiar konkursowi poprzez wprowadzenie Startup Sprint w Chinach. Trzy najlepsze zespoły będą miały możliwość otrzymania dofinansowania w wysokości 100 tysięcy dolarów na rozwijanie swoich projektów. Ponadto, uczestnicy zespołów zostaną zaproszeni do Chin, gdzie będą mogli czerpać inspiracje z nowoczesnych technologii, które pomogą im tworzyć własne innowacje.

  • Dołącz do programu Seeds For The Future i dołóż swoją cegiełkę do tworzenia lepszej, bardziej zaawansowanej technologicznie przyszłości.
  • W rekrutacji udział mogą wziąć studentki i studenci wszystkich polskich uczelni.
  • Osoby pasjonujące się nowymi technologiami, osiągające świetne wyniki w nauce są szczególnie mile widziane.
  • Program jest całkowicie darmowy, a zajęcia odbywają się w języku angielskim
  • Zainteresowani mają czas na przesłanie zgłoszenia poprzez stronę do 24 października 2023 roku.

Ogłoszenie wyników nastąpi 9-10 listopada. Zakwalifikowani kandydaci otrzymają zaproszenie na Ceremonię Otwarcia, która odbędzie się w Warszawie. Ponadto uczestnicy staną się jednocześnie członkami społeczności, w ramach której będą mieli możliwość uczestniczenia w rozmaitych wydarzeniach z udziałem ekspertów w dziedzinie nowych technologii.