Zrównoważony Olej Palmowy w Polsce. Certyfikacja RSPO oraz nowe wyzwania w ramach EUDR – Akademia Lewiatana

Termin
25/04/2024
Godzina
10:00
Rejestracja
Zarejestruj się

Konfederacja Lewiatan oraz BASF

zapraszają na webinarium w ramach cyklu Akademii Lewiatana

Zrównoważony Olej Palmowy w Polsce.
Certyfikacja RSPO oraz nowe wyzwania w ramach EUDR.
Co warto wiedzieć?

25 kwietnia 2024 r. godz.: 10:00 – 12:00

Udział bezpłatny

EUDR to skrót, który wciąż budzi wiele pytań i wątpliwości. Swoim zasięgiem obejmie również olej palmowy – ważny składnik produktów kosmetycznych i spożywczych.

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy webinar poświęcony zrównoważonemu olejowi palmowemu w Polsce – w szczególności w kontekście nadchodzących zmian wynikających z EUDR.

Do współpracy zaprosiliśmy najlepszych ekspertów. Polska Koalicja na Rzecz Zrównoważonego Oleju Palmowego przedstawi wyniki raportu na temat użycia zrównoważonego oleju palmowego w Polsce. Ekspertki Kancelarii Dentonts przeprowadzą uczestników przez regulację EUDR – opowiedzą o obowiązkach z niego wynikających oraz o tym, kto będzie im podlegał. Ekspert RSPO powie o głównych wyzwaniach EUDR w kontekście oleju palmowego oraz roli jaką spełnia w procesie RSPO. Krótko opowiemy również o odpowiedzialnym pozyskiwaniu surowców w BASF.

CEL SPOTKANIA:

Promocja użycia zrównoważonego oleju palmowego w przemyśle na rynku polskim oraz zdobycie informacji o nowej regulacji EUDR

CO ZYSKAJĄ UCZESTNICY:
Uczestnicy pozyskają wiedzę na temat zużycia zrównoważonego oleju palmowego w przemyśle na rynku polskim oraz zdobędą informacji o nowej regulacji EUDR

KONTAKT:

Wojciech Kubisz, Departament Wydarzeń
tel. 572 007 742, wkubisz@lewiatan.org

Dane wydarzenia:


Początek: 25 kwietnia 2024, godz. 10:00

Koniec: 25 kwietnia 2024, godz. 12:00

Miejsce:
Warszawa
*, on-line