Jakie udogodnienia dla pracowników z niepełnosprawnościami?
10 stycznia 2024

Jakie udogodnienia dla pracowników z niepełnosprawnościami?

Elastyczny grafik, wydłużony okres wdrożenia a może praca zdalna i wsparcie trenera pracy? Jakie ułatwienia dla pracowników z niepełnosprawnościami wdrożono w twojej firmie? W imieniu Fundacji TAKpełnosprawni zachęcamy przedsiębiorców do udziału w badaniu.

Na bazie udzielonych odpowiedzi powstanie kolejna edycja raportu „Pracodawca na TAK”, którego tematem będą racjonalne usprawnienia. Chodzi o różne udogodnienia, które ułatwiają pracę osobom z niepełnosprawnościami, a zarazem zwiększają ich produktywność.

Autorzy raportu chcą zbadać świadomość i gotowość pracodawców do wdrożenia racjonalnych usprawnień w polskich firmach.

Dołącz do grona „Pracodawców na TAK” i…

Weź udział w badaniu

W górnej części zdjęcie laptopa stojącego na biurku, w stronę którego jest wyciągnięta ręka mężczyzny, który w dłoni trzyma długopis wskazujący na ekran. Na ekranie jest grafika symbolizująca ankietę online, w której są zaznaczone wybrane odpowiedzi. W dolnej części tekst: “Badanie dla pracodawców. Racjonalne usprawnienia dla pracowników z niepełnosprawnościami, zwiększające ich potencjał. Zapraszamy do udziału". Na samym dole po lewej logo fundacji TAKpełnosprawni, a po prawej logo Konfederacji Lewiatan

 

Konfederacja Lewiatan jest patronem raportu