Lewiatan wprowadza pracę zdalną oraz działania ochronne
11 marca 2020

Lewiatan wprowadza pracę zdalną oraz działania ochronne

W związku ze stwierdzeniem przypadku zachorowania na koronawirusa w naszym Zespole, w trosce o zdrowie pracowników i osób, z którymi na co dzień się kontaktujemy, Konfederacja Lewiatan wprowadza do odwołania system pracy zdalnej.

Oznacza to następujące zmiany organizacyjne:
Pracownicy Konfederacji są dostępni telefonicznie i mailowo, na bieżąco wykonując swoje zadania – wykaz adresów mailowych dostępny jest na naszej stronie internetowej http://konfederacjalewiatan.pl/o_nas/kontakt/zespol
Nie odbywają się spotkania, zaplanowane w tym okresie spotkania zostaną odwołane. Pracownicy dysponują natomiast oprogramowaniem do organizacji telekonferencji (Microsoft Teams).
Kontakt telefoniczny z Konfederacją Lewiatan jest możliwy pod numerem kontaktowym 22 55 99 900.
Biuro Lewiatana w Warszawie (ul. Zbyszka Cybulskiego 3) jest nieczynne.

Informujemy także, iż lista osób, które mogą być zagrożone infekcją – wynikającą z kontaktu z osobą chorą, należącą do naszego Zespołu – została dokładnie przeanalizowana i przekazana do SANEPID-u. Skontaktuje się on niezwłocznie z wytypowanymi osobami. W ślad za informacjami otrzymanymi od służb sanitarnych, ryzyko infekcji pojawia się w przypadku dłuższego przebywania w bezpośrednim sąsiedztwie osoby chorej, w okresie kiedy może ona zarażać. Informujemy, iż osoba chora, należącą do naszego Zespołu, brała w tym czasie udział w jednym spotkaniu służbowym z osobami spoza Konfederacji. Uczestnicy tego spotkania są informowani o tym fakcie. Jesteśmy w ścisłej współpracy ze służbami sanitarnymi i na bieżąco monitorujemy sytuację, stosując się do wszystkich wytycznych. Z oczywistych powodów nie podajemy personaliów chorego, natomiast w razie pytań, dotyczących działań w Lewiatana w tej sprawie, prosimy o kontakt na adres kgiedrojc@konfederacjalewiatan.pl

Jesteśmy przekonani, że wprowadzone rozwiązania nie wpłyną znacząco na efektywność komunikacji z naszym Zespołem. W przypadku chwilowych trudności, prosimy o wyrozumiałość.

Z poważaniem

Zespół Konfederacji Lewiatan

Przeczytaj jak postępować w przypadku stwierdzenia zachorowania pracownika na koronawirusa?
W wszystkie opisane w niej procedury zostały w Lewiatanie wdrożone.

Szereg przydatnych informacji dostępnych jest również na stronie https://www.gov.pl/web/koronawirus.

Konfederacja Lewiatan