Konferencja „Nowa polityka imigracyjna 2025” – patronat Lewiatana

Termin
17/04/2024
Godzina
09:30
Rejestracja
Zarejestruj się

Kancelaria C&C Chakowski & Ciszek wraz z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Centrum Outsourcingu Procesowego przy Wydziale Zarządzania zapraszają na

konferencję „Nowa polityka imigracyjna 2025”

Spotkanie odbędzie się 17 kwietnia 2024 i będzie miała charakter hybrydowy – stacjonarnie w Warszawie w FOCUS HOTEL PREMIUM, ul. Suwak 15, oraz w formule on-line.

Nowa Polityka Imigracyjna nowego polskiego rządu zmieni rzeczywistość rekrutacyjną wielu polskich pracodawców już w najbliższych latach. Zakłada się, że zmiany prawa będą dotyczyły nie tylko kwestii legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców, ze szczególnym uwzględnieniem obywateli Ukrainy, ale także:

  • istotnych zmian na rynku outsourcingowym w naszym kraju, który oparty jest na pracownikach cudzoziemskich.
  • należy także mieć na uwadze istotne problemy podatkowe i ubezpieczeniowe dotyczące tworzenia optymalnych kosztowo form zatrudniania cudzoziemców, jak również ich zakwaterowania, wyżywienia i dowozu do pracy.
  • na uwagę zasługuje także zwiększający się trend delegowania z Polski cudzoziemców do innych krajów UE i Wielkiej Brytanii.
  • istotnym problemem są również dopuszczalne i właściwe formy zatrudnienia cudzoziemców w kraju i skuteczność w tym zakresie służb kontrolnych naszego państwa.

Wszystkie te problemy będą omawiane na konferencji w sposób praktyczny, przystępny i holistyczny przez ekspertów, przedstawicieli urzędów i polskich uczelni wyższych.

Konfederacja Lewiatan objęła patronat nad wydarzeniem. Wśród prelegentów będzie nasza ekspertka Nadia Kurtieva.

Z sylwetkami prelegentów można zapoznać się na stronie.

Program konferencji tutaj

Uwaga! Dla społeczności Konfederacji Lewiatan przewidziany jest kod rabatowy uprawniający do 15% zniżki na zakup biletów na konferencję.