Konferencja Praca 4.0 – Nowa normalność w nowej rzeczywistości

Termin
24/01/2022
Rejestracja
Zarejestruj się

Pandemia Covid-19 zmieniła rynek pracy. Niewiadomą pozostaje w jakim stopniu „polski ład”, procesy cyfryzacji, zielonej transformacji czy bezprecedensowe środki płynące z Unii Europejskiej dla państw członkowskich w ramach planów odbudowy wpłyną na rynek pracy w Polsce w najbliższych latach.

Na dużą skalę przekonaliśmy, że można pracować zdalnie. Dla części pracowników praca świadczona spoza miejsca pracy była już wcześniejszym doświadczeniem, ale dla wielu nowością do której musieli dostosować nie tylko siebie, ale również swoje otoczenie. Okres pandemii nie zmniejszył zapotrzebowania na pracowników w poszczególnych sektorach gospodarki, a po raz kolejny temat luki kompetencyjnej stał się wątkiem przewodnim.

W pierwszym dniu konferencji Praca 4.0, opierając się na wiedzy przedsiębiorców, polityków, przedstawicieli administracji, świata nauki i praktyków poszukamy odpowiedzi na pytania najbardziej dla nich istotne:

  • Jak będzie wyglądał rynek pracy 2022-2023?
  • Jakie działania będą kluczowe dla działów HR i zdecydują o konkurencyjności w zabieganiu o talenty?
  • Jak polski rynek pracy poradził sobie ze skutkami pandemii – czy polskie firmy wykorzystały nowe szanse, czy raczej są „ofiarą” covid-19?
  • Jak uzupełniać lukę kompetencyjną, na ile możemy się oprzeć na nowych technologiach?
  • Jak ostatnie dwa lata wpływają na perspektywę rozwoju prawa pracy?

Kolejne dni konferencji to praktyczne warsztaty m.in. z obszaru prawa pacy, najnowszych trendów w rekrutacji, digitalizacji procesów w HR, .

Zarezerwuj ten termin już dziś: 24 – 28 stycznia 2022 r.

 

Więcej informacji i program na stronie
www.praca4zero.pl

 


Regulamin wydarzeń Konfederacji Lewiatan 2022 >>