Zasady współpracy z Wielką Brytanią od 1 stycznia 2021 r. – poradnik dla przedsiębiorców
12 listopada 2020

Zasady współpracy z Wielką Brytanią od 1 stycznia 2021 r. – poradnik dla przedsiębiorców

Ministerstwo Rozwoju Pracy i Technologii wraz z innymi zaangażowanymi w proces brexitu oraz negocjacji przyszłej umowy pomiędzy UE a Wielką Brytanią resortami i urzędami przygotowało publikację „Zasady współpracy z Wielką Brytanią od 1 stycznia 2021 r. Poradnik dla przedsiębiorcy”.

 

Poradnik ma na celu wsparcie i promocję niezbędnych przygotowań przedsiębiorców do nieuniknionych zmian, które pojawią się – bez względu na wynik trwających negocjacji warunków przyszłej współpracy pomiędzy UE a Wielką Brytanią – wraz z zakończeniem okresu przejściowego, czyli od 1 stycznia 2021 roku.

POBIERZ PORADNIK

W publikacji uwzględnione zostały najistotniejsze kwestie, ale i różne aspekty prowadzonej działalności istotne dla przedsiębiorcy.

Publikacja zawiera aktywne odniesienia (linki) do stron, na których znaleźć można dalsze informacje. Stanowi także mapę do poszukiwania bardziej szczegółowych tematycznie i stale aktualizowanych informacji. Opracowana została we współpracy i po konsultacji z ekspertami stosownych urzędów administracji publicznej.

Źródło: Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii

 

Konfederacja Lewiatan