EFNI 2024: wyjątkowa edycja w szczególnym czasie
07 maja 2024

EFNI 2024: wyjątkowa edycja w szczególnym czasie

Już po raz trzynasty – i jak zawsze w Sopocie – odbędzie się Europejskie Forum Nowych Idei, w tym roku od 16 do 18 października. EFNI to jedna z największych konferencji biznesowych w tej części kontynentu, poświęcona globalnym trendom, nowym ideom oraz przyszłości Europy.

Służy za platformę dialogu i wymiany myśli pomiędzy przedstawicielami świata biznesu, nauki, kultury, decydentami, liderami opinii oraz reprezentantami administracji lokalnej, krajowej i europejskiej. EFNI co roku gromadzi ponad tysiąc uczestników i setkę dziennikarzy.

Tegoroczna edycja ponownie odbędzie się w sopockim hotelu Radisson Blu. Dla uczestników przygotowano różnorodny program. Debaty panelowe zostaną podzielone na pięć ścieżek tematycznych: „Europa w zrównoważonym świecie”, „Europa w roku wyborczym”, „Europa na globalnych rynkach”, „Europa i cyfrowa transformacja” oraz „Europa i zielona zmiana”.

Ponadto Forum wzbogacą dyskusje w formacie EFNI Talks, rozmowy Nocnych Marków, spotkania z autorami książek i wiele innych wydarzeń.

Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa ze względu na obchody 25-lecia Konfederacji Lewiatan, która organizuje wydarzenie we współpracy z BusinessEurope i miastem Sopot.

EFNI 2024 przypada także na rok, w którym obchodzimy jubileuszową 20. rocznicę akcesji Polski do Unii Europejskiej. Odbędzie się też na kilka miesięcy przed objęciem przez nasz kraj prezydencji w Radzie UE – co dodaje szerszy kontekst rozmowom o przyszłości Polski i Europy.

Rejestracja dla przedstawicieli mediów jest już dostępna pod tym linkiem.

Europejskie Forum Nowych Idei
Sopot, Hotel Radisson Blu
16-18 października 2024
Zarejestruj się już dziś na efni.pl
#CoBędzieJutro